İşitme Engelliler Olimpiyat Şampiyonasında Arhavi’li Karateci Fatih Çiçek Olimpiyat Şampiyonu Oldu

PDFYazdırE-posta

ARHAVİ’DEN OLİMPİYAT ŞAMPİYONU ÇIKTI

İşitme Engelliler Olimpiyat şampiyonasında Arhavi’li karateci Fatih Çiçek Olimpiyat şampiyonu oldu. Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da düzenlenen 22. İşitme Engellileri Olimpiyat Oyunlarında Karate dalında Arhavi spor Kulübü Sporcusu Fatih Çiçek Ferdi Kata dalında Olimpiyat Şampiyonu olurken Türk Takımı da Kata dalında Olimpiyat ikinciliğini kazandı. Fatih Çiçek ilçeye dönüşünde, Artvin Gençlik Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Erol Tosun ile birlikte Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Fatih Çiçek’in Olimpiyat şampiyonu olması ilçede büyük sevinç yaşattı. Olimpiyat Şampiyonu Çiçek, ilçeye dönüşünde belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu'nu makamında ziyaret ederek sevincini paylaştı. Hekimoğlu; "Fatih kardeşimiz hepimize büyük bir gurur yaşatmış, ilçemizin tanıtımına büyük katkı yapmıştır. Fatih Çiçeğin bu başarısı, gençlerimizin ne denli başarılı olduğunun ve azimle çalışarak neleri başarabileceğinin bir kanıtı olmuştur. Kendisini ve bu başarıda katkısı olanları tebrik ediyorum." dedi.

Gençlik Spor il Müdürü Bahattin Yetim alınan bu başarı ile İşitme Engellileri Olimpiyatında Karate dalında Türk Milli takımının ilk defa Olimpiyat Madalyasını aldığını hatırlatarak, ülkemiz, ilimiz ve Arhavi için önemli bir başarı olmuştur dedi.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Erol Tosun ise alınan bu başarının kendilerini çok mutlu ettiğini ve Fatih Çiçek'in başarılarının devamını dilediğini belirterek, Gençlik ve Spor müdürlüğü olarak genç sporculara verile desteğin devam edeceğini ifade etti.

 

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat edin.
Kişisel hakaret içeren yorumlar silinecektir.
Reklam amaçlı yorumlar silinecektir.


Güvenlik kodu
Yenile

ARHAVİ BELEDİYESİ 2015 TAKVİMİ

EKMEK İSRAFINA DUR DİYELİM

42. ULUSLARARASI ARHAVİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ 1. GÜN ETKİNLİKLERİ

42. ULUSLARARASI ARHAVİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ 2. GÜN ETKİNLİKLERİ

42. ULUSLARARASI ARHAVİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ 3. GÜN ETKİNLİKLERİ

Dikyamaç Köyü Yaşam Tarzı Müzesi

Videolar

Joomla
türkiye