21.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56
ALTYAPI ÇALIŞMALARI SONRASINDA ORTAYA ÇIKAN OLUMSUZLUKLAR GİDERİLİYOR ALTYAPI ÇALIŞMALARI SONRASINDA ORTAYA ÇIKAN OLUMSUZLUKLAR GİDERİLİYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 307 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ilçede çevre düzenleme çalışmaları başlatıldı. Çalışmayla kaldırımlar, yeşil alanlar ve alt yapı çalışmaları sonrasında ortay çıkan olumsuzluklar giderilerek, yapılacak birbirinden önemli etkinlikler öncesi ilçe modern bir görünüme kavuşturuyor.

 

İlçede daha önce yürütülen elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmaları sonrasında ortaya çıkan olumsuzluklar başta olmak üzere,  kaldırım taşlarının boyanması ve yeşil alanların bakımı gibi çevre düzenleme çalışmalarını yürüten Arhavi belediyesine bağlı ekipler ilçeyi yaklaşan önemli etkinlikler öncesinde hazır hale getiriyorlar.

Alt yapı çalışmaları sonrasında hem görüntü hem de yaya ulaşımı açısından olumsuz etki yapan molozlar ortadan kaldırılarak kaldırımlar kilit taşlarıyla onarılıyor. Ayrıca kaldırım bordürleri de ilçemizi temsil eden sarı siyah renklerle boyanarak hoş bir görüntü kazandırılıyor.   

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim