21.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

İLKÖĞRETİM HAFTASI ARHAVİ'DE TÖRENLE KUTLANDI

BU YILKİ PROGRAM FATİH SULTAN MEHMET İLKÖĞRETİM OKULUNDA YAPILDI BU YILKİ PROGRAM FATİH SULTAN MEHMET İLKÖĞRETİM OKULUNDA YAPILDI
Kategori Resmi Törenler
Okunma 464 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

2017 -2018 eğitim ve öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı çerçevesinde Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi. Törene İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu,  kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu yeni eğitim öğretim döneminin herkes için hayırlı olmasını dileyerek, yeni eğitim öğretim döneminde ilçe genelinde öğrencilere başarılar diledi.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programın ardından etkinliklere Fatih Sultan Mehmet İlköğretim okulunda devam etti.  Burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu öğretmen, öğrenci ve velilere hitap etti. Öğrencilerin yaptığı ront gösterileri ve okunan şiirlerin ardında program sona erdi.

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 20 Eylül 2017 14:09
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim