20.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

ARTVİN TANITIM GÜNLERİ İSTNABUL’DA BAŞLADI

ETKİNLİK 25-29 EKİM TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK ETKİNLİK 25-29 EKİM TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 1292 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe’de 25-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Artvin Dernekler Federasyonu tarafından gerçekleştirilen etkinliğe Arhavi Belediyesi ve Arhavi Kaymakamlığı da destek veriyor.

 

Artvin il ve ilçelerinin destek verdiği etkinliğe Arhavi belediyesi ekipleri ve Halk Eğitim Merkezi el sanatları eğitmen ve kursiyerleri de katılıyor. Organizasyonda yöresel el sanatları ve geleneksel kültürün unsurları yer alacak. Açılacak olan stantlara konulmak üzere Arhavi Belediyesi ve Arhavi Kaymakamlığı tarafından materyaller sağlanarak İstanbul’a ulaştırıldı.  

Bunun yanında İstanbul Arhavililer Derneği (İSTAD) kurulacak olan stantta yer alarak atmaca kültürünü tanıtacak. Aynı zamanda Artvin’den de etkinliğe boğalar götürülerek, yapılacak olan kortej yürüyüşünde ulusal basına ve katılımcılara tanıtım yapılacak.  

Son Düzenlenme Çarşamba, 25 Ekim 2017 16:54
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.