21.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

BARIŞ ÖZTÜR CADDESİ'NDE BETONLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

BAŞKAN HEKİMOĞLU; “BÖLGE SAKİNLERİNE VE GÜZERGÂHI KULLANAN VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN” BAŞKAN HEKİMOĞLU; “BÖLGE SAKİNLERİNE VE GÜZERGÂHI KULLANAN VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”
Kategori Fen İşleri
Okunma 233 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kısa bir süre önce PTT arkası olarak bilinen Barış Öztur Caddesinde başlatılan betonlama çalışmaları tamamlandı. Bugün yapılan son beton dökme çalışmasının ardından güzergâh kurumaya bırakıldı. Caddenin bir kaç gün içerisinde ulaşıma açılması planlanıyor.

 

Arhavi Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından İlçe merkezi PTT arkası Barış Öztürk Caddesi’nde, ham yol açma, çevre düzenleme ve caddenin modernize edilmesi kapsamında bir süre önce başlatılan çalışmalarda sona gelindi.

Söz konusu cadde üzerinde yapılan düzenleme ve alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol betonla çalışmalarına geçilmişti. Arhavi Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından yürütülen betonlama çalışmaları da kısa bir sürede tamamlanmış oldu.

Caddenin ulaşıma açılması ile birlikte altyapısı tamamlanmış işlevsel bir yola kavuşacaklarını belirten güzergâhı kullanan vatandaşlar ve bölge sakinleri çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Alt yapısıyla birlikte tamamlanan yeni yolun bölge sakinlerine ve güzergâhı kullanan vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, gerek betonlama ve gerekse kilit taşı çalışmalarına ihtiyaç duyulan bölgelerde hız kesmeden devam edileceğini belirtti.  

 

 

Son Düzenlenme Cumartesi, 11 Kasım 2017 14:04
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim