20.01.2019 Son güncelleme: 18.01.2019, 1:17

ELEKTRİK HATLARI VE TRAFOLARIN YER ALTINA ALINMA PROJESİ 2018’DE DE DEVAM EDİYOR

ŞEHİT ASTEĞMEN MEHMET ALTANLAR, MNG, ÇARMIKLI CADDELERİ PROJE KAPSAMINDA ŞEHİT ASTEĞMEN MEHMET ALTANLAR, MNG, ÇARMIKLI CADDELERİ PROJE KAPSAMINDA
Kategori Fen İşleri
Okunma 674 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de etap etap yapılmakta olan şehir içi elektrik hatları ve trafoların, yer altına alınması çalışmaları 2018 yılında da devam ediyor. Bu anlamda 06 Şubat 2018 tarihinde söz konusu proje ihaleye çıkıyor.

 

Şehrin büyük bir kısmının tamamlandığı bu işlem 2018 yılı içerisinde Şehit Asteğmen Mehmet Altanlar Caddesi olarak bilinen, Belediye, İş bankası ve PTT güzergâhı ile başlayan MNG İlkokulu boyunca devam edip, Cumhuriyet mahallesi sınırlarına kadar devam edecektir.

Bu güzergâh üzerindeki elektrik ana iletim hatları ile trafolar yeraltına alınacak. Bu hizmetten aynı zamanda ara cadde ve sokaklarda faydalanacak. Tedaş yetkilileri Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’yla makamında güzergâh hakkında görüş alışverişinde bulundular. İhalesi yapılan proje Mart ayı içerisinde hayata geçirilecek.

Son Düzenlenme Cuma, 02 Şubat 2018 17:07
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler