21.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

YUKARI HACILAR MAHALLESİ’NDE YAPIMI TAMAMLANAN BETON YOL HİZMETE AÇILDI

HEKİMOĞLU;  “ÇALIŞMALAR ETAP ETAP TÜM MAHALLELERDE DEVAM EDECEK” HEKİMOĞLU; “ÇALIŞMALAR ETAP ETAP TÜM MAHALLELERDE DEVAM EDECEK”
Kategori Fen İşleri
Okunma 317 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemiz Yukarı Hacılar Mahallesi’nde bir süre önce yapımına başlanan alt yapı ve yol betonlama çalışmaları tamamlanarak güzergah hizmete açıldı. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede incelemelerde bulundu.

 

Daha önce altyapısı ve menfez çalışması yapılan Yukarı Hacılar Mahallesi yol güzergahında,  Arhavi Belediyesi fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol betonlama çalışmaları da tamamlanarak, güzergah mahalle sakinleri ve ilçe halkının hizmetine açılmış oldu.

Arhavi Belediyesi fen işleri ekiplerinin yoğun çalışması ile ilk etapta hedeflenen 1000 metrelik yol, alt yapı ve üst yapısıyla birlikte standardı yakalamış ve güvenli bir şekilde hizmet verebilir duruma getirildi.

Bölgede incelemelerde bulunan belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu;  “Afet dönemlerinde en fazla zarar gören mahallelerimizden biri olan Hacılar Mahallesinde  bugüne kadar yapılan altyapı, menfez, istinat duvarları, kanal, dere ıslahı  ve yol düzenleme çalışmalarına ek olarak, mevcut yolların iyileştirilmesi için de çalışma başlatarak, bölge yollarını daha güvenli ve modern hale getirdik. Yukarı hacılar mahallemizde tamamlanan bu çalışma ile söz konusu güzergah hizmet vermeye başlamıştır. Mahalle halkımıza ve ilçemize hayırlı olsun.  Yol çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Program dahilinde Yemişlik, Kale, Cumhuriyet, Hacılar yani tüm mahallelerimizde, etap etap yol alt yapı ve betonlama çalışmalarımız sürecektir”  dedi.    

Son Düzenlenme Perşembe, 15 Şubat 2018 20:08
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: KİLİT TAŞI ONARIM ÇALIŞMALARI »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim