23.03.2019 Son güncelleme: 21.03.2019, 12:49

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİ İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİ
Kategori Resmi Törenler
Okunma 839 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Arhavi’de de saygı ve minnetle kutlanmaya başladı. İlçemiz Atatürk anıtı önünde düzenlenen programa, ilçe kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkan vekili H. Tahsin Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi aileleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Bu yıl 103. Yılını kutladığımız 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü İlk olarak Atatürk Anıtı önünde yapılan programla başladı. Atatürk Anıtı önünde yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program protokol üyelerinin çelenklerini sunmasıyla sonlandırıldı.

18 Mart  Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinliklerine, 19 Mart Pazartesi günü Arhavi Hüseyin Gürkan Lisesi’nde yapılacak programla devam edilecek.

Son Düzenlenme Salı, 20 Mart 2018 10:15
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLANDI »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.