27.05.2019 Son güncelleme: 27.05.2019, 8:08

ARHAVİ BELEDİYESİ İFTAR PROGRAMI BAŞLADI

RAMAZAN AYININ İLK İFTARI AÇILDI RAMAZAN AYININ İLK İFTARI AÇILDI
Kategori Sosyal İşler
Okunma 796 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ramazan ayının ilk gününden itibaren Arhavi Belediyesi ve hayırsever iş adamlarının desteğiyle iftar yemeği organizasyonunu başlatıldı. İl Özel İdaresi’ne bağlı olan ve eski öğretmen evi binası adıyla da bilinen binada gerçekleştirilen bu organizasyona halkın ilgisi yoğundu. Öğrencilerin de katıldığı iftar yemeğinde Başkan Hekimoğlu gelen misafirlerle tek tek ilgilendi.

 

Bu senenin ilk iftar vaktinin yaklaşmasıyla birlikte yapılan duaların ardından iftar yemeğine katılan misafirler hep beraber oruçlarını açtılar. Organizasyon hakkında konuşan Başkan Hekimoğlu, belediye ve hayırsever iş adamları ile birlikte bu yıl da halkımızla iftar sevincini birlikte yaşadıklarını belirterek gelen misafirlere teşekkür etti. İftar yemeği programları 30 gün boyunca devam edeceğini dile getiren Hekimoğlu, Arhavilileri organize ettikleri iftar yemeklerine davet etti.

Son Düzenlenme Çarşamba, 16 May 2018 20:36
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler