16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

İLÇEMİZDE İKİ YENİ İŞYERİ DAHA HİZMETE GİRDİ

“TROPİCAL MANAV” İLE “IŞIL BUTİK” İŞLETMELERİ AÇILDI “TROPİCAL MANAV” İLE “IŞIL BUTİK” İŞLETMELERİ AÇILDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 807 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İlçemizde iki yeni işyeri daha hizmete girdi. İlki gıda sektöründe “Tropical Manav”, diğeri ise giyim sektöründe “Işıl Butik” adıyla hizmet verecek olan işyerlerinin açılışına Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan’ın yanı sıra Ak Parti Artvin Milletvekili Adayı Muzaffer Çorbacı, Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, ilçe esnafı ve vatandaşlar da katıldı.

 

Gıda ve giyim sektöründe hizmete giren iş yerlerinin ilçe adına önemli birer yatırım olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Hekimoğlu, iş yerlerinin ilçe halkına ve işletme sahiplerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. İlçe genelinde Çepni Ticaret olarak tanınan ve Musazade Mahallesi Mithat Paşa Caddesi’nde “Tropical Manav” adıyla açılan işletme sahibi ile Musazade Mahallesi İnönü Bulvarı’nda “Işıl Butik” adıyla açılan işletme sahibi açılışa katılan davetlilere kendileri için önemli olan bu günde yalnız bırakmayıp geldikleri için teşekkürlerini sundular.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim