27.05.2019 Son güncelleme: 27.05.2019, 8:08

PROTOKOL MENSUPLARI VE MUHTARLAR İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

BELEDİYE BAŞKANLIĞI KATKILARI VE ARHAVİ KAYMAKAMLIĞININ KOORDİNASYONUNDA İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KATKILARI VE ARHAVİ KAYMAKAMLIĞININ KOORDİNASYONUNDA İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 749 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi ve hayırsever iş adamlarının desteğiyle Ramazan ayı boyunca düzenlenen iftar yemeği organizasyonunu devam ediyor. Dün akşam Arhavi belediye başkanlığının katkıları ve Arhavi Kaymakamlığının koordinasyonunda ilçe halkı ve protokol mensupları iftar programında buluştu.

 

İl Özel İdaresi’ne bağlı olan ve eski öğretmen evi binasında Arhavi Kaymakamlığının koordinasyonunda gerçekleştirilen bu organizasyona Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve öğrencilerin katılımı oldu.

Gecede kısa birer konuşma yapan Kaymakam Ongu ve Başkan Hekimoğlu, katılımcıların Ramazan ayını tebrik ettiler ve programa katılımları için teşekkür ettiler.  İftar vaktinin yaklaşmasıyla birlikte yapılan duaların ardından iftar yemeğine katılan misafirler hep beraber oruçlarını açtılar.  

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler