16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

MİLLETVEKİLİ DR. İSRAFİL KIŞLA VE ARHAVİ BELEDİYESİ TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ ORGANİZE EDİLDİ

PROGRAM ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİNDE YOĞUN BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ PROGRAM ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİNDE YOĞUN BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 523 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi ve Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla tarafından iftar yemeği programı organize edildi. Arhavi Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen iftar yemeği programına Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Ak Parti Artvin Milletvekili adayları Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

İlçe halkının katılımının yoğun olarak yaşandığı iftar yemeği programında Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Ak Parti Artvin Milletvekili adayları Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kurulan masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Davete icabet edip bir araya gelen konuklar, program öncesi yaptıkları muhabbetlerle ortamda sıcak bir hava yarattı.

Yemek sonrası konuşma yapan Milletvekili İsrafil Kışla iftar programı vesilesi ile Arhavi Halkıyla bir kez daha birlikte olmayı arzuladıklarını belirterek, 7 yıllık milletvekilliği süresi boyunca Arhavi’nin her zaman ayrı bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Başkan Hekimoğlu da yaptığı konuşmada tüm Arhavililer adında ilçeye kazandırdıkları yatırımlar nedeni ile Sayın Milletvekili İsrafil Kışla’ya teşekkür etti ve katılımcıların Ramazan ayını bir kez daha tebrik etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: ARHAVİLİ GURURUMUZ »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim