16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLK/ORTAOKULU MEZUNİYET PROGRAMI

OKUL BAHÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAMDA ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ OKUL BAHÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAMDA ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ
Okunma 402 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

2017-2018 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde Kavak Nuri Özaltın 75. Yıl İlk/Ortaokulu, 8. Sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni programı düzenlendi. Okul yönetimince hazırlanan program okul bahçesinde yapıldı. Programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

 

Renkli görüntülere sahne olan programda öğrencilerin hazırlıkları dikkat çekti. Dolu dolu geçen programda ilk olarak ilkokul öğrencilerinin gösterisi sergilendi. Anasınıfı öğrencilerine mezuniyet belgelerinin dağıtımının ardından 1.sınıf öğrencilerine okuma belgeleri verildi. Heyecanları gözlerinden okunan 8. sınıf öğrencilerinin mezuniyet diplomalarının verilmesinin akabinde okul öğrencileri müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Son Düzenlenme Çarşamba, 06 Haziran 2018 16:28
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim