16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI TEKRAR START ALDI

ÇALIŞMALAR HALK BANKASI BİNASI İLE ORHAN YÜCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARASI OLARAK BİLİNEN KUBİLAY CADDESİ’NDE SÜRÜYOR ÇALIŞMALAR HALK BANKASI BİNASI İLE ORHAN YÜCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARASI OLARAK BİLİNEN KUBİLAY CADDESİ’NDE SÜRÜYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 449 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de yolların modern bir görünüme kavuşturulması çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından Halk Bankası binası ile Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arası olarak bilinen Musazade Mahallesi Kubilay Caddesi’nde kilit taşı döşeme çalışmaları başlatıldı. 

 

İnönü Bulvarı ile Cemal Gürsel Caddesi’ni birbirine bağlayan Kubilay Caddesi’nin zemininin kilit taşına uygun hale getirilmesi ile başlayan çalışmalar vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Çalışmalar en kısa zamanda bitirilip ilçe halkının hizmetine sunulacak.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim