20.01.2019 Son güncelleme: 18.01.2019, 1:17

ARHAVİ BELEDİYESİ GÜNGÖREN HALK PLAJI YENİ SEZONA HAZIR

BÖLGEDE ELEKTRİK SORUNU DA ÇÖZÜME KAVUŞTURULMUŞ OLDU BÖLGEDE ELEKTRİK SORUNU DA ÇÖZÜME KAVUŞTURULMUŞ OLDU
Kategori Fen İşleri
Okunma 611 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemizde yaz aylarının önemli mekânı haline gelen, vatandaşlarımızın denize girmek için yoğun olarak kullandığı Arhavi Belediyesi Güngören Halk Plajı yeni sezona hazırlanıyor. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu Plajda incelemelerde bulunarak işletme yetkililerinden bilgi aldı.

 

Vatandaşlarımızın yüzmek için yoğun olarak kullandığı alanların belki de en önemlisi olan Güngören Halk Plajında yapılan çevre düzenlemesinin yanında elektrik sorununa da çözüm getirildi. Geçtiğimiz yıllarda elektrik sıkıntısı yaşanan mekanda bu sene trafo kurulup elektrik direkleri dikildi. Çok yakın zamanda enerji verilecek olan bölgede incelemelerde bulunan Başkan Hekimoğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Plajdaki son iyileştirmelerle bölgenin modern bir görünüm aldığını belirten Başkan Hekimoğlu, işletme sahiplerine iyi bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Çarşamba, 13 Haziran 2018 14:02
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler