18.02.2019 Son güncelleme: 18.02.2019, 1:28

GENÇ TENİS AKADEMİSİ YAZ KAMPI EĞİTMENLERİ BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARETTE BULUNDULAR

ZİYARET BAŞKANLIK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİ ZİYARET BAŞKANLIK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 513 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi ve Arhavi Tenis Kulübü organizasyonuyla 10-18 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Genç Tenis Akademisi (GTA) 10 Yaş Yaz Kampı’nın tamamlanmasının ardından turnuva eğitmenleri, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Arhavi Tenis Kulübü Başkanı Ali Büyüklüoğlu ve eğitmenler Alper Baltacı ile Faruk Genç yer aldı.

İstanbul ve Artvin’den toplam 14 sporcuyla başarılı antrenman programı ve turnuva geçirdiklerini belirten konuklar, Başkan Hakimoğlu’na desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundular. Sporun her dalıyla yakından ilgilenip her türlü desteği vermeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Hekimoğlu ise, tenis sporuna gönül verenler için böyle anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti ve bu tip organizasyonların ilçemizde süreceğini söyledi. Ziyaret programı Başkan Hekimoğlu tarafından eğitmenlere hediye edilen maket serenderlerin sunumu ve fotoğraf çekiminin ardından sonlandırıldı.

               

Son Düzenlenme Pazartesi, 18 Haziran 2018 11:38
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler