27.05.2019 Son güncelleme: 27.05.2019, 8:08

ÇÖP TAKSİ 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN HEKİMOĞLU: “DAHA GÜZEL VE DAHA TEMİZ BİR ARHAVİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ” BAŞKAN HEKİMOĞLU: “DAHA GÜZEL VE DAHA TEMİZ BİR ARHAVİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Kategori Sosyal İşler
Okunma 759 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Belediyenin hizmet araçları arasında yerini alan Çöp Taksi, göreve durmaksızın devam ediyor. Şehrin her noktasında devriye görevi yapan Çöp Taksi, gerek temizlik özelliği, gerekse pratikliği ile görevini eksiksiz yerine getiriyor. 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam eden Çöp Taksi, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

 

Cadde ve sokaklarda moloz birikintisi, kalorifer atıkları, inşaat atıkları ve diğer  çevre  ve görüntü kirliliği gibi oluşan tüm unsurların anında müdahalesini sağlayan aracı talep etmek için 312 3030 nolu ihbar hattı ile iletişime geçilebilir. Girmesi zor olan cadde ve sokaklarda dolaşarak, daha kolay ve süratli bir şekilde biriken çöpleri toplayan araç ile ilgili açıklama yapan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu; “Daha güzel ve daha temiz bir Arhavi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sadece yaz dönemi için değil yıl boyunca bu titizlikle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Son Düzenlenme Perşembe, 09 Ağustos 2018 14:10
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler