16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

HACILAR MAHALLESİ’NDE KANALİZASYON ALTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SÖZ KONUSU ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE BÖLGE YENİ KANALİZASYON ALTYAPISINA BAĞLANMIŞ OLACAK SÖZ KONUSU ÇALIŞMALAR NETİCESİNDE BÖLGE YENİ KANALİZASYON ALTYAPISINA BAĞLANMIŞ OLACAK
Okunma 786 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemiz Hacılar Mahallesi’nde kanalizasyon alt yapı çalışmaları start aldı. Doğukent Sitesi bölgesi olarak bilinen Yüksel Büyüklü Caddesi üzerinde süren çalışmalar belediyenin fen işleri ekipleri tarafından yapılıyor.

 

Söz konusu çalışmalarla mevcut kanalizasyon altyapısı iptal edilip yerine yeni kanalizasyon altyapısına bağlantı sağlanacak. Şehrin özellikle bu bölgesinde ve zamanla şehrin tamamında site ya da kooperatif evlerinin de bütün kanalizasyon ve atıklarının deşarjı yeni sisteme entegre edilmiş şekilde çalışmalar yapılacak. Çalışmalar bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Modern şehircilik anlayışının yansıması olarak yürütülen çalışmalar, ilçenin diğer bölgelerinde de devam ettirilecek.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:17
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim