20.01.2019 Son güncelleme: 18.01.2019, 1:17

FESTİVALİN 4. GÜN GECE PROGRAMINDA VERİLEN KONSERLER KEYİFLİ ANLAR YAŞTTI

GECEDE ALP KURTOĞLU VE HÜLYA POLAT VE EMRE ALTUĞ SAYNE ALDI GECEDE ALP KURTOĞLU VE HÜLYA POLAT VE EMRE ALTUĞ SAYNE ALDI
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 410 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Festivalin 4. Gün gece programında Arhavi Gösteri Merkezini dolduran kalabalıklar, verilen konserlerle muhteşem bir gece yaşadı. Sırasıyla Alp Kurtoğlu ve Hülya Polat verdiği  konserler ile keyifli anlar yaşattı. Gecede son sahne alan sanatçı Emre Altuğ oldu.

 

Sıra sabırsızlıkla beklenen Emre Altuğ konsersine geldiğinde ise  Arhavi Gösteri Merkezi adeta başka bir havaya büründü. Sanatçının seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara izleyiciler de hep bir ağızdan eşlik etti.

Gecede ayrıca festival kapsamında düzenlenen sportif ve kültürel etkinliklere katkı ve desteği bulunanlara protokol mensupları tarafından plaketler takdim edildi. Arhavi doğa sporları derneği ise desteklerinden dolayı Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu'na teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Gece geç saatlere kadar süren konserin son bulmasıyla havai fişek gösterileri Arhavi semalarında renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Son Düzenlenme Pazar, 02 Eylül 2018 14:00
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler