16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

MUSAZADE MAHALLESİ’NDE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ÇALIŞMALAR EN KISA ZAMANDA SONLANDIRILIP İLÇE HALKININ HİZMETİNE SUNULACAK ÇALIŞMALAR EN KISA ZAMANDA SONLANDIRILIP İLÇE HALKININ HİZMETİNE SUNULACAK
Okunma 500 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de cadde ve sokakların modern bir görünüme kavuşturulması çalışmaları özverili bir şekilde devam ediyor. Arhavi Belediyesi’ne bağlı fen işleri ekipleri tarafından Musazade Mahallesi Muzaffer Çavuş Caddesi’nde yıpranmış olan yolda asfalt yama çalışması yapılıyor.

 

Yapımı tamamlandıktan sonra asfalt yama çalışması sayesinde çukur ve engebeler oluşmuş yoldaki sorunlar giderilmiş olacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Coşkun Hekimoğlu çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirterek, yolun mahalle sakinlerine şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu. Musazade Mahallesi’nde başlatılan asfalt yama çalışması ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda da devam ettirilecek.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:16
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim