16.06.2019 Son güncelleme: 14.06.2019, 11:55

SEDAT BATUMOĞLU VEFATININ 2. YIL DÖNÜMÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI

AŞAĞI HACILAR MAHALLESİ’NDEKİ KABRİ BAŞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAMDA DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI AŞAĞI HACILAR MAHALLESİ’NDEKİ KABRİ BAŞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN PROGRAMDA DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 438 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçirmiş olduğu ani kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Arhavi Belediyesi Meclis Üyesi Sedat Batumoğlu mezarı başında dualarla anıldı. 45 yaşında hayatını kaybeden evli ve 3 çocuk babası Batumoğlu’nun vefatının 2. yıl dönümü programına merhum Batumoğlu’nu ailesinin yanı sıra Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti Arhavi İlçe Teşkilatı, belediye meclis üyeleri, belediye personelleri ve merhumun sevenleri hazır bulundu.

 

Aşağı Hacılar Mahallesi’ndeki kabri başında gerçekleştirilen programda ilk olarak merhumun çocukları çiçek bırakırken duygusal anlar yaşandı. Ardından Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Sedat Batumoğlu’nu kaybetmenin üzüntüsünün ve acısının ilk günkü gibi devam ettiğini ve onun yerinin hiçbir zaman doldurulamayacağını dile getirdi. Başkan Hekimoğlu; “Sedat Batumoğlu’nun sevenleri ile bugün mezarı başındayız. Onun hatırası olan ailesine tekrar başsağlığı diliyorum” dedi. Başkan Hekmioğlu’nun konuşmasından sonra Arhavi Yeni Cami Müezzini İsrafil Bülbül tarafından Yasin-i Şerif okunup dualar edildi. Program törene katılanlara aile tarafından teşekkür edilmesiyle son buldu.

Son Düzenlenme Cuma, 28 Eylül 2018 15:43
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim