23.04.2019 Son güncelleme: 22.04.2019, 1:35

ATMACALAR ZORLU DEPLASMANDAN PUAN ALMASINI BİLDİ

İSTANBUL B.B : 3 - ARHAVİ BELEDİYESPOR: 2 İSTANBUL B.B : 3 - ARHAVİ BELEDİYESPOR: 2
Kategori Spor
Okunma 416 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler (Süper) Ligi 'nin önemli maçlarından biri bugün İstanbul'da oynandı. Gururumuz, temsilcimiz Arhavi Belediyespor ile İstanbul Büyük Şehir Belediyesi arasında oyanan ve maçın başından sonuna kadar büyük çekişmeye sahne olan müsabakanın 5. ve uzatma setinde İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin galip gelmesiyle maç 3-2 bitti.

 

Tribün çoğunluğunu İstanbul da yaşayan Arhavili hemşerilerimiz tarafından sağlanan maçta seyirciler maçın her anında hop oturup hop kalktılar. Güçlü ve deneyimli bir takım olan İstanbul Büyükşehir belediyesi voleybol takımından temsilcimiz Arhavi Belediyespor maç sonunda puan almasını bildi ve güçlü bir takım hüviyetinde olduğunu tüm otoritelere göstermiş oldu. Setlerde 1-0 öne geçmemize rağmen daha sonra 1-1, ardından iyi oyunla üçüncü sette 2-1 öne geçtik. Fakat 4. seti alan ev sahibi takım oyunu 2-2 lik beraberliğin ardından 5. seti zor ve çekişmeli bir oyunun sonunda kazandı.

İstanbul Hidayet Türkoğlu spor salonunda oynanan maça İstanbul daki hemşerilerimizin yoğun ilgisi ve desteği nedeniyle Arhavi Belediye başkanı ve aynı zamanda kulüp başkanı Coşkun Hekimoğlu hepsine özellikle teşekkür etti. Hekimoğlu; "İstanbul'da takımımızı yalnız brakmayıp ilk düdük sesinden son ana kadar desteklerini bir an olsun eksik etmeyen tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Takımımızın bu zor ve güçlü bir rakibe karşı almış olduğu 1 puan çok değerli ve anlamlıdır. Gerek kulüp, gerekse camia olarak onların sonuna kadar arkasındayız. Başarının geleceği kesindir. Başta burada bu salonu dolduran sporsever hemşerilerim olmak üzere, takımımızın hocası Ahmet hocamıza ve teknik ekibine, canla başla maçlarını oynayan oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki başarı çok yakındır... " dedi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler