23.04.2019 Son güncelleme: 22.04.2019, 1:35

YUKARI HACILAR MAHALLESİ YOL BETONLAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

SİLİNDİRLE SIKIŞTIRILMIŞ BETON (SSB) TEKNOLOJİSİYLE BETONLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR SİLİNDİRLE SIKIŞTIRILMIŞ BETON (SSB) TEKNOLOJİSİYLE BETONLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Okunma 339 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de cadde ve sokakların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ilçe merkezi ve mahallerinde başlatılan betonlama çalışmaları, ilçemiz Aşağı Hacılar Mahallesi’nin ardından Yukarı Hacılar Mahallesi’nde devam ediyor. Söz konusu bölgenin mahalle girişi olarak bilinen Ali Rıza Çarmıklı Caddesi’nde Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisiyle start alan yol betonlama çalışması başladı. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde İlçe Kapalı Spor Salonu önü ile Aşağı Hacılar Mahallesi’nde yapılan betonlama çalışmaları Yukarı Hacılar Mahallesi’nde sürüyor. Yapılan betonlama çalışması ile alanda yolların eski görünümünden kurtarılıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor. Yol betonlama çalışmaları ile söz konusu bölgede büyük bir rahatlama yaşanacağını dile getiren Başkan Hekimoğlu, finisher ve silindir aracı ile betonlama çalışmalarına devam ettiklerini belirtip ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:07
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler