23.04.2019 Son güncelleme: 22.04.2019, 1:35
YOL İLÇEMİZE VE MAHALLE HALKINA HAYIRLI OLSUN YOL İLÇEMİZE VE MAHALLE HALKINA HAYIRLI OLSUN
Okunma 332 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından başlatılan yol betonlama çalışmalarında sona gelindi. Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Mahallesi Kapisre Deresi boyunca cezaevi yolu olarak bilinen Şehit Karlıoğlu Muhammet Caddesi’nde Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisiyle başlatılan yol betonlama çalışmalarında sona gelindi. Bölge ilçe halkının hizmetine açıldı.

 

Geçtiğimiz günlerde betona uygun hale getirilen zeminde betonlama işlemi yapıldı. Geçtiğimiz yıllarda söz konusu bölgede yapılan asfalt çalışmasından kalan ve üçüncü köprü ile asma köprü arasındaki bölge olarak da bilinen bölgenin standardını iyileştirme adına başlatılan bu çalışmalar mahalle sakinlerinin de memnuniyeti ile sonuçlanmış oldu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, finisher ve silindir aracı kullanılarak yol betonlama çalışmalarının bu bölgede de tamamlandığını belirterek çalışmaların Cumhuriyet Mahallesi’nde tekrar başlayacağını belirtti.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:06
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler