23.03.2019 Son güncelleme: 23.03.2019, 12:33

CUMHURİYET CADDESİ’NDE YOL BETONLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

TAMAMLANDIĞINDA YOL APAYRI BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK TAMAMLANDIĞINDA YOL APAYRI BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK
Okunma 241 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de cadde ve sokakların modernizasyon çalışmaları dur durak demeden devam ediyor. İlçe merkezi ve mahallerinde başlatılan Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisiyle yol betonlama çalışması bu kez Cumhuriyet Mahallesi’nde başlatılacak. Belediyenin fen işleri ekipleri tarafından Lipton Yolu ile İl Özel İdaresi binası arası olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi’nde start alan çalışma ile yolların eski görünümünden kurtarılıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor.

 

Bölgede yol genişletme, alt yapı, kanal bağlama ve menfez çalışmaları sürüyor. Yapılan çalışmaların akabinde yol standardı beton dökmeye müsait olur olmaz betonlama çalışmalarının başlayacağını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Finisher ve silindir aracı kullanılarak gerçekleştirilecek betonlama çalışmasının şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diledi. Çalışmaların bu bölgede tamamlanmasının ardından ihtiyaç duyulan ve Finisher aracının rahat hareket edebileceği bölgede betonlama çalışmaları tekrar başlatılacak.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:05
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: CEZAEVİ YOLU TAMAMLANDI »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.