23.03.2019 Son güncelleme: 21.03.2019, 12:49

ARHAVİ BELEDİYESİ’NDEN 73 M UZUNLUĞUNDA VE 6 M YÜKSEKLİĞİNDE TAŞ DUVAR YAPILDI

 CUMHURİYET MAHALLESİ KAVAK KÖYÜ BAĞLANTI YOLU GENİŞLETİLİYOR CUMHURİYET MAHALLESİ KAVAK KÖYÜ BAĞLANTI YOLU GENİŞLETİLİYOR
Okunma 829 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ihtiyaç duyulan bölgelere taş duvar çalışmaları sürüyor. Cumhuriyet Mahallesi ile Kavak Köyü arasındaki bağlantı noktasında yağışlı havalarda oluşan sel ve su baskınlarına önlem olması amacıyla yürütülen menfez çalışmasının ardından taş duvar çalışmaları yapıldı.

Yürütülen taş duvar çalışmalarında incelemelerde bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, söz konusu bölgede yağışlı havalarda yaşanan sorunların giderilmesi adına alt yapı ve menfez çalışmalarının yapıldığını ardından 73 metre uzunluk ve 6 metre yükseklikte taş duvar çalışmasına yöneldiklerini belirtti. Yine aynı bölgede taş duvar çalışmasının tamamlanmasının ardından yol genişletme çalışması ve yol betonlama çalışması yapılacağını belirten Başkan Hekimoğlu, böylece yolun daha güvenli hale geleceğini ve bölgenin önemli bir sorununun çözüme kavuşacağının altını çizip ilçe halkına şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:05
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.